Elektrofüzyon Tamir Servisi - POLİETİLEN BORU KAYNAK MAKİNASI

Elektrofüzyon Tamir Servisi

Elektrofüzyon Tamir Servisi

Elektrofüzyon kaynak makineleriniz zaman içerisinde yıpranabilir yada tamamen işlevini yitirerek bozulabilir,böyle bir durumda çok hızlı hizmet alınabilecek kurumsal bir servis ihtiyacı doğacaktır.

Electropower makina bu konuda sizlerin yanında, maximum 48 saat içerisinde onarım garantisi vermektedir.

Tek yapmanız gereken arızalı olan elektrofüzyon kaynak makinanızı electropower makinanın aşağıdaki adresine göndermeniz.

İletişim : 0533 637 53 54

Elektrofüzyon kaynak makinalarına 12 ay süre ile kalibrasyon yapılması gerekmektedir,kalibrasyon ihtiyaçlarınızda Electropower makina olarak sizlere kalibrasyon hizmeti sunmaktayız.

Kalibrasyon yapılacak cihazlarınızın ofisimize bırakılması/kargolanması gerekmektedir.

-Hafıza boşaltma
-Kalibrasyon
-Yazılım güncelleme
-Elektronik kart tamiri
-Barkod okuyucu kalem
-Yedek parça

Cihazlarınıza ait bütün arızalarak servisimizde giderilmektedir uygun fiyat kaliteli servis anlayışı ile tüm cihazlarınızın bakımları yapılmaktadır.

hst300,pf,tiny,gf,ntg,ROTHENBERGER,HÜRNER,VAWİN,PİLSA,FWA,TURAN

ELEKTROFÜZYON KAYNAK MAKİNELERİ 

Türkiye’de ELEKTROFÜZYON KAYNAK MAKİNLERİNİN  markalarına servis hizmeti vermekteyiz. Arızalı kaynak makineleri servisimize girdiği andan itibaren en geç 48 saat içerisinde arıza tespiti yapılır ve masraf dökümü çıkarılarak müşterilerimize teklif sunulur. Teklifte geçen rakam müşterimiz tarafından onaylanmadığı sürece onarım gerçekleşmez.Onay geldiği anda onarım işlemleri süratle devreye girer ve söz konusu cihazın standart temizlik ve bakımı yapıldıktan sonra cihazın hazır olduğu müşterimize bildirilir.Yapılan onarımlar, atölye ortamında test edilerek müşteriye teslim edilir.

,FRİAMAT,GEORGE FİSHER,MURATHAN,PF,PLASSON

Ustaların büyük bir sıkıntısı olan kalem barkodlardan artık kurtulmak münkün, Electropower olarak bir ilki gerçekleştirdik ve marka ve model ayırtmaksızın bütün elektrofüzyon cihazlarının kalem barkod okuyucularını market (tabanca) tipi barkod okuyular ile değiştiriyoruz.

Tek yapmanız gereken cihazınızı servisimize göndermek , ayrıca firmamıza gönderilen hiç bir ürüne KARGO PARASI ödemek zorunda değilsiniz.

Anlaşmalı kargo:MNG KARGO

Adres:Uyanış mahallesi gülbaba caddesi no:48/A-B Keçiören ANKARA

Telefon:0533 637 53 54

Isı ölçümü hatası,trafo arızası,barkod okuyucu arızası,yüksek voltaj hatası,düşük voltaj hatası,temazsızlık,düşük akım